Portfolio

Prezentuję w swoim portfolio rozmaite projekty, które wywarły na mnie duży wpływ. Część z nich współtworzyłam wraz z zespołami architektów, specjalistów branżowych i wykonawców podczas pracy w biurach architektonicznych w kraju i za granicą. Zdecydowana większość mojego doświadczenia dotyczy budownictwa wielorodzinnego, hoteli oraz domów jednorodzinnych, dlatego specjalizuję się w architekturze mieszkaniowej i zamieszkania zbiorowego, jednakże projektowałam także obiekty użyteczności publicznej, obiekty sportowe, biurowe, usługowe oraz zespoły budynków o różnych funkcjach. Poniżej prezentuję szeroki wachlarz możliwości projektowych jaki zdobyłam przez lata.

Swoje doświadczenie zawodowe budowałam już od 2003 roku zaczynając pracę jeszcze na studiach. Pracowałam w biurach architektonicznych w Warszawie, Toruniu i Manchesterze (Wielka Brytania), jak również prowadząc własną pracownię oraz kooperując z innymi firmami. Uczestniczyłam w projektowaniu wspaniałych, ambitnych i zróżnicowanych projektów. Miałam okazję uczyć się od wielu zdolnych architektów w kraju i za granicą, co w nieoceniony sposób wzbogaciło moje umiejętności.

W trakcie swojej pracy brałam udział w tworzeniu wielu projektów architektonicznych, w tym projektów związanych z zabytkami oraz niezliczonych projektów aranżacji wnętrz. Wykonywałam projekty we wszystkich fazach: od inwentaryzacji, koncepcji i analiz po projekty budowlane, wykonawcze, koordynacje i nadzory autorskie na budowie. Bardzo szeroki zakres doświadczenia pozwala mi na oferowanie projektowania kompleksowego, które promuję w pracowni KZPA, jako główną usługę.

  • All
  • ARCHITEKTURA
  • WNĘTRZA
  • ZABYTKI