„No1 Castlefield” zespół budynków apartamentowych w Manchesterze

Projekt:   budowlano – wykonawczy

Koszt budowy:   £67m

Lokalizacja:   Manchester, Castlefield

Główny projektant:  Ollier Smurthwaite Architects

Projekt budowlano-wykonawczy: jmarchitects

Zakres współpracy:   wykonanie wybranych fragmentów dokumentacji architektonicznej budowlano-wykonawczej w ramach pracy dla jmarchitects w ścisłej współpracy z głównym architektem oraz wykonawcą DeTrafford.

Data:   2018-2019 r.

 

„No1 Castlefield” jest zespołem budynków apartamentowych zlokalizowanym w strategicznym miejscu: „bramie” do centrum Manchesteru. Projekt oferuje 419 stylowych apartamentów, które będą atrakcyjne zarówno dla inwestorów, jak i nabywców domów. Ta przełomowa inwestycja pomoże wskazać południowo-zachodni dostęp do miasta, korzystając z bliskości węzła Cornbrook Metrolink, gdzie opracowywane są plany światowej klasy transformacji tego obszaru.

No1 Castlefield oferuje atrakcyjne powierzchnie mieszkalne w pięciu blokach, z możliwością wyboru jednej, dwóch lub trzech sypialni oraz jedno lub dwupoziomowych apartamentów. Zwieńczeniem inwestycji będą luksusowe dwupoziomowe penthouse’y, stylizowane na tradycyjne domy szeregowe Manchesteru, ale oczywiście z nowoczesnym akcentem.

Wewnątrz istnieje możliwość wyboru układów dostosowanych do indywidualnych potrzeb, a stylowy wystrój wnętrza sprawia, że każde mieszkanie jest szczytem nowoczesnego życia w mieście. Podobnie jak w przypadku innych inwestycji w okolicy, istnieje zobowiązanie do zapewnienia mieszkańcom relaksującej przestrzeni na świeżym powietrzu. Obejmuje to tarasy na dachu, wspólne place oraz ogród zimowy.