WNĘTRZA

Jak wyglądają poszczególne części projektu wnętrz?

01

Rzuty funkcjonalne

Rysunki układów funkcjonalnych w 2d. Pokazują w skali rozmieszczenie mebli, oświetlenia oraz wyposażenia. Wykonuję 2 warianty, trzeci rzut może powstać jako wynikowy.

02

Plansze inspiracyjne

Na planszy zestawiam inspiracje proponowanych kolorów, mebli i materiałów. Moodboard ułatwia podjęcie decyzji o dalszym kierunku projektu jeszcze przed rozpoczęciem wizualizacji. Zwykle przedstawiam moje propozycje w 2, maksymalnie 3 wariantach.

03

Wizualizacje

Komputerowo generowane obrazy, które mają pokazać ogólny koncept projektowy w sposób zbliżony do zdjęcia. W standardzie oferuję 3-4 ujęcia HD dla każdego pomieszczenia

04

Zestawienie linków

Jest to lista proponowanego wyposażenia, produktów i materiałów, które poleca główny projektant, aby w najlepszy sposób zrealizować projekt. W pliku znajduje się zestawienie kilku propozycji (z różnych półek cenowych) dla każdego rodzaju wyposażenia.

05

Projekt techniczny

Rysunki techniczne to płaskie rysunki 2d: rzuty, widoki ścian oraz przekroje i detale, mające umożliwić wykonawcom sprawne wykonanie aranżacji zgodnie z projektem. Zostają opracowane m.in. rzuty: sufitów podwieszonych, układu punktów świetlnych, nowej zabudowy g-k, nowych ścian lub wyburzeń.

06

Inwentaryzacja

Pomiar wnętrza wykonywany przez Architekta na miejscu inwestycji na podstawie którego zostaje opracowany rysunek techniczny stanu istniejącego. Dzięki niemu projekt aranżacji wnętrza może być w 100% dostosowany do realnych wymiarów pomieszczeń.

07

Szkice odręczne

Projekt wykonany w tradycyjnej metodzie szkiców odręcznych może zostać zlecony jako odrębna forma opracowania, albo uzupełnienie istniejącego projektu.

08

Nadzór autorski

Wizyty na budowie w trakcie realizacji projektu mogą zostać zlecane w trakcie budowy jako pojedyncze nadzory lub wykupione w pakiecie miesięcznym. Będąc na miejscu możemy odpowiedzieć na pojawiające się pytania, wychwycić ewentualne błędy w realizacji, omówić projekt z wykonawcami oraz zaproponować alternatywne rozwiązania jeśli zaistnieje taka potrzeba.